Osta kingituseks S.T. Dupont on kõige õigem otsus. Selline kingitus ei jäta ükskõikseks neid, kes oskavad hinnata kvaliteedi ja peene stiili väärtust.

Saanud rikkuse ja luksuse sünonüümiks, on S.T. DUPONT võitnud nende tunnustuse, kes armastavad kauneid ja kalleid esemeid. Tänapäeval on S.T. DUPONT endiselt ainult luksuslike meesteaksessuaaride bränd.

Teaduse arenguga sammu pidades ja selle hüvesid kasutades säilitab ettevõte looduslike materjalidega töötamise vanu traditsioone. Juba XIX sajandi lõpus tegelesid seitseteist S. T. Duponti töökoda naha, kilpkonna kilbi, väärispuidu, kulla ja hõbeda töötlemisega rahakottide, kohvrite, kottide, nessessääride, portmoneede ja diplomaadikohvrite valmistamiseks ning inkrusteerimiseks.

Selle laki pealekandmise protsess on endiselt firmasaladus. Alguses kasutati seda reisikottide metallosade katmiseks. Tänapäeval kaetakse sellega peaaegu kõiki brändi tooteid. Tänu sellisele töötlemisele muutuvad tooted eriliselt kauniks ja omandavad rikkalikke varjundeid.

Välgumihklid on S.T. DUPONTi üks sümboleid. Need paistavad silma vastupidavuse ja töökindluse poolest. On poole sajandi vanuseid eksemplare, mis oma omanikke endiselt teenivad.

Brändi nahk-, teras- ja väärismetallidest aksessuaarid, mis on kaunistatud S.T.Dupont logoga, paistavad tänapäevalgi silma käsitsitöö põhjalikkusega.

S.T. DUPONTi sulepead on maailma mainekaimad. Igat toodet kontrollitakse mitu korda tootmise ajal ja kui aksessuaar on valmis. Ainult hoolikalt kontrollitud toode läheb müüki.