Swarovski ehted pole ammu enam lihtsalt ehted, need on  premium-klassi ehted, mida võib julgelt kanda nii pidulikul õhtusöögil kui iga päev. Elegantsi, naiselikkuse, rafineeritusega vallutavad nad iga naise, nii ärileedi kui telediiva südame.  

Brändi populaarsuse peamine näitaja on selle pikk iga. Sel aastal täitub Swarovskil 125 aastat! Ja see tõestab veenvalt kaunite ning elegantsete juveeltoodete, aksessuaaride ja kodudekoori austajate armastust ja tunnustust.  

Swarovski on  austuseavaldus traditsioonidele koos uuenduslike lihvimistehnikate, värvide ja muidugi moodsa disainiga. Just selles on ta populaarsuse allikas.

Pakkudes pidevalt midagi uut ja samal ajal säilitades oma, jätkab ettevõte kindlalt juveeliäri kõrguste vallutamist maailmas.  

Uus 125.a. kollektsioon on juba meie Swarovski kaupluses, Viru Keskuses.

SUNSHINE 125.a. Kaelaehe
Sellel kaunil Swarovski 125. aastapäeva kaelakeel on stiliseeritud lill, mille keskel on sinisest kivist väljaulatuvad roodiumiga kaetud kroonlehed. Sinised ja läikivad valged kivid loovad glamuurse välimuse, mis sobib ideaalselt elegantseks õhtuehteks.

SPARKLIG DANCE SÕRMUS ANNI 125
See sädelev Swarovski sõrmus on klassikaline igapäevane aksessuaar. See ühendab roodiumkattega valgete ja siniste kivide traditsioonilise elegantsi.

LOUISON 125 ANNI COLLECTION

See roodiumiga kaetud kollektsioon, mis on osa meie 125. aastapäeva erikollektsioonist, ühendab traditsioonilised Swarovski ehted värske välimuse ja rikkaliku sinise värviga. Sädelevad valged ja sinised kivid on paigutatud lehtede kujul, luues veatu pildi ajatust elegantsist ja ilust.Sügavsinised kristallid meenutavad meie brändi.