Maksmise viis

Meie e-poes saab turvaliselt maksta Eesti internetipankade kaudu, kuhu suunavad spetsiaalsed lingid: Swedbank, SEB Pank, LHV Pank, COOP Pank ja Luminor Pank. Seejuures saate maksta ka Visa, MasterCard ja Maestro krediitkaartidega. BTD24 e-poes tehtud ostude makseandmed on alati SSL-iga kaitstud, maksed tehakse vastava teenusepakkuja turvalistes serverites.

Krediitkaardimakseteks kasutatakse 3-D Secure teenust, millega kaasneb isikutuvastus internetipangas. BT24 ei töötle ega salvesta teie krediitkaarditeavet.

Kõik makseandmed, sealhulgas makselinkide andmed, edastab panka Maksekeskus AS.

Kuidas osta?

BTD24 e-poest leiate tõeliselt kuningliku kingituse endale, lähedastele ja äripartneritele. BTD24 pakub suurt valikut, tagades kvaliteedi, ehtsuse ja garantiihoolduse. Šveitsi kellad, tuntud tootjate juveelehted, kristall- ja portselantooted kingituseks. Valik on lai ning ostlemine lihtne, mugav ja turvaline.

1. Valige tooted, olge tähelepanelikud värvi, suuruse ja koguse valikult, pange need ostukorvi.
2. Korvi sisu eest tasumisel valige tarneviis, makske ostu eest, klõpsates pangalingil või kasutades krediitkaarti, ja pärast maksmist klõpsake kindlasti lingil “Tagasi kaupmehe juurde”.
3. Ostu kinnitamiseks saadetakse teie e-posti aadressile arve.

BTD24 e-poes müüakse kaupu, mida saab osta ka butiikidest Time & Diamonds ja Swarovski (Viru keskus). E-poe sortiment täieneb ja uueneb pidevalt. Uued tooted jõuavad e-poodi peaaegu iga nädal.

Vajaliku toote otsing?

Alustuseks valige e-poe avalehe ülemiselt realt see, mis teid kõige rohkem huvitab:

Maksetingimused

Seejärel liikuge valitud jaotise alateemade juurde. Õige toote leidmiseks võite kasutada otsinguriba, sisestades sinna märksõna või toote nimetuse.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda, klõpsake pildil ja teile avaneb lisateabega leht. Kui toode teile sobib, pange see ostukorvi. Pärast seda saate jätkata teiste toodete valimist või liikuda kassasse.

Korraga ostetavate esemete arv?

Piirangud puuduvad. Kui tellite korraga rohkem tooteid, võidakse need teile saata mitme pakiga, kuid te saate need vormistada ühe tellimusena.

Tarne aeg ja koht

Kui tellite kauba tingimusega, et tulete sellele ise järele, saate SMS-i, meili või telefoni teel kinnituse, et kaup on valmis ja võite sellele kaupluse lahtiolekuajal järele tulla.

Saadetised jõuavad Saaremaa ja Hiiumaa pakiautomaatidesse 3 tööpäeva jooksul. Kauba jõudmisest pakiautomaati teatame teile SMS-iga.

Neile, kes kasutavad kullerteenust SmartKULLER, DPD, toimetatakse kaubad tellimuses märgitud aadressile. Kuller lepib teiega enne telefoni teel kokku kauba üleandmise täpse aja ja koha.

Kauba kättesaamisel peab teil olema:

Kui tulete ise kaubale järele, peate teadma tellimuse numbrit. Kaasas võiks olla ka arve, mille saite e-postiga. Selle arve saab esitada nii trükituna kui ka mobiiltelefonis. Kui soovite, siis võib kaubale järele tulla keegi teine, kellele te arve või arvenumbri usaldate. Inimene, kes kaubale järele tuleb, peab esitama isikut tõendava dokumendi.

Kui tellite kauba pakiautomaati, saadetakse teie mobiiltelefonile kapi avamiseks kood. Hoidke seda saladuses. Pakiautomaadi puutetundlikult ekraanilt leiate juhised koodi sisestamiseks ja kapi avamiseks.

Kui oled maksnud kauba eest, kuid ei ole saanud ostu kinnituskirja?

Teatage probleemist meie klienditeeninduse osakonna e-posti aadressile service@balticimports.ee, märkides enda andmed ja tehinguandmed.