Elegantne tukaan kollektsioonist Kristallparadiis/Crystal Paradise

 Kollektsioon Crystal Paradise on pühendatud Maa loodusele ja sümboliseerib meie planeedi floora ja fauna mitmekesisust.

 Selles kollektsioonis  võib näha ilusaid õitsvaid roose, suurepärast oksal istuvat aara papagoide paari,  naljakaid mängivaid troopilisi konni, sädelevat miniatuurset koolibrit ja sellist ebatavalist lindu nagu tukaan.

 Te ainult vaadake seda elegntsi. Swarovski kristalltukaan on meisterlikult valmistatud  kristallide erilise töötlustehnoloogia järgi. Oranžid ja punased tahud, läbipaistvad valged ja tumedad kristallid loovad suurepärase ansambli. Lind asub kristalloksal ja sädeleb 862 tahuga.

 See dekoratiivese on 18 cm kõrge ja peaaegu 10 cm lai. Seetõttu mahub see hõlpsasti riiulile või töölauale, kinkides  naeratuse omanikule ja kõikidele, kes seda kristallkujukest vaatavad.

  Selle kristall-linnu on disaininud Swarovski juhtiv Austria disainer Martin Zendron, kes on oma kauneid kristallidest šedöövreid loonud alates 1988. aastast.

 Tänu kõrgeimale meisterlikkusele ja lõputule värvide sügavusele ei jäta see lind teid ükskõikseks. See ehe on võrratult väärtuslik kingitus iseendalegi. Kas olete juba ostnud selle kauni tukaanikujukese kollektsioonist Crystal Paradise?

Lladro. Kingitused, mis kaunistab teie kodu

Täitke uusaasta maagiaga oma kodus või lähedaste ja heade sõprade kodus.

Selles aitavad teid SWAROVSKI või kuulsa Hispaania firma Lladró peened kristallist inglid. Seda vapustavat kujutist, võrratut meisterlikkuse kehastust, antakse teie peres edasi põlvest põlve, meenutades rõõmsaid jõule ja uusaastat.

Hispaania kunstilise portselani kaubamärk Lladró on suutnud ellu äratada mateeria, muutes portselankujukeste tootmise tõeliseks kunstiks.

Portselani kogumine on igavene, väljaspool moodi ja aega olev trend, nagu ka kvaliteetse mööbli, antiikesemete, maalide ja kunstiesemete soetamine. Meie tööd on igavesed. Need on neile, kes mõistavad ja hindavad vaeva nõudvat käsitsitööd ning oskavad nautida Valencia Lladró töökoja skulptorite ja kunstnike loomingut.

Lladro. Kingitused, mis kaunistab teie kodu
Lladro. Kingitused, mis kaunistab teie kodu

Koostage oma kollektsioon

Sel aastal tähistab Swarovski 125. aastapäeva – enam kui 100 aastat tagasi pani üks firma juhtidest naljaviluks väikestest kristallidest kokku tillukese hiire. Idee osutus nii edukaks, et peagi sai Swarovski kujukeste kogumine moeasjaks ning nende tootmine muutus luksuslike ehete kõrval üheks peamiseks valdkonnaks. Sajad tuhanded kollektsionäärid kogu maailmas ostavad oma kollektsiooni Swarovski kujukesi, kingivad neid sõpradele, vahetavad omavahel… Põnevust lisab ka see, et kõiki Swarovski kujukesi tehakse suhteliselt väikestes kogustes, misjärel nende dokumentatsioon hävitatakse ja uute eksemplaride valmistamine on võimatu. Ja aastakümneid hiljem muutuvad need Swarovski suveniirid odavatest nipsasjadest tõelisteks haruldusteks, mille väärtus on tuhandeid dollareid. Ostes täna elegantse Swarovski liblika, kala või rongi, saate ehk mõne aja pärast ainulaadse kollektsiooni omanikuks.

Tänapäeval on Swarovski kristallkujukesed ja interjööri dekoratiivtooted tõelised kunstiteosed, mida ihkavad oma kollektsiooni saada kõige rangemad asjatundjad …

Looge endale hea tuju, ostke tooteid, mis rõõmustavad ja teenivad teid kogu elu.

Ostke meie poodidest:

  • Boutique Time&Diamonds, Viru 23
  • Swarovski Partner Store, Viru Keskus
  • E-pood: www.btd24.eu