Täitke uusaasta maagiaga oma kodus või lähedaste ja heade sõprade kodus.

Selles aitavad teid SWAROVSKI või kuulsa Hispaania firma Lladró peened kristallist inglid. Seda vapustavat kujutist, võrratut meisterlikkuse kehastust, antakse teie peres edasi põlvest põlve, meenutades rõõmsaid jõule ja uusaastat.

Hispaania kunstilise portselani kaubamärk Lladró on suutnud ellu äratada mateeria, muutes portselankujukeste tootmise tõeliseks kunstiks.

Portselani kogumine on igavene, väljaspool moodi ja aega olev trend, nagu ka kvaliteetse mööbli, antiikesemete, maalide ja kunstiesemete soetamine. Meie tööd on igavesed. Need on neile, kes mõistavad ja hindavad vaeva nõudvat käsitsitööd ning oskavad nautida Valencia Lladró töökoja skulptorite ja kunstnike loomingut.

Koostage oma kollektsioon

Sel aastal tähistab Swarovski 125. aastapäeva – enam kui 100 aastat tagasi pani üks firma juhtidest naljaviluks väikestest kristallidest kokku tillukese hiire. Idee osutus nii edukaks, et peagi sai Swarovski kujukeste kogumine moeasjaks ning nende tootmine muutus luksuslike ehete kõrval üheks peamiseks valdkonnaks. Sajad tuhanded kollektsionäärid kogu maailmas ostavad oma kollektsiooni Swarovski kujukesi, kingivad neid sõpradele, vahetavad omavahel… Põnevust lisab ka see, et kõiki Swarovski kujukesi tehakse suhteliselt väikestes kogustes, misjärel nende dokumentatsioon hävitatakse ja uute eksemplaride valmistamine on võimatu. Ja aastakümneid hiljem muutuvad need Swarovski suveniirid odavatest nipsasjadest tõelisteks haruldusteks, mille väärtus on tuhandeid dollareid. Ostes täna elegantse Swarovski liblika, kala või rongi, saate ehk mõne aja pärast ainulaadse kollektsiooni omanikuks.

Tänapäeval on Swarovski kristallkujukesed ja interjööri dekoratiivtooted tõelised kunstiteosed, mida ihkavad oma kollektsiooni saada kõige rangemad asjatundjad …

Looge endale hea tuju, ostke tooteid, mis rõõmustavad ja teenivad teid kogu elu.

Ostke meie poodidest:

  • Boutique Time&Diamonds, Viru 23
  • Swarovski Partner Store, Viru Keskus
  • E-pood: www.btd24.eu