Mida valida kingituseks oma lähedastele?

Olete tõenäoliselt endalt juba küsinud: „Mida valida kingituseks oma lähedastele?“ Arvame, et vääriline kingitus peaks olema universaalne, praktiline ja väga ilus. Seetõttu on juveelehted parim kingitus, kuna need on ajatud.

4 peamist põhjust, miks kinkida juveelehteid:

1/ Kingitus näeb alati kallis välja 2/ Saab sobitada iga iseloomu ja meeleoluga. 3/ Sobivad iga imagoga. 4/ Alati ootamatult meeldiv kingitus

Movado Automatic 1881 – stiil ja funktsionaalsus.

MIKIMOTO

Võlu ja ilu. Tekib tunne, et need ehted kuuluvad teise maailma, kus valitseb rahu ja vaikus, kus igavesti hele päike paistab unenägude ja fantaasiate maailma.

Selge merevee ja kerge meretuule mustrid võtavad elegantse painutatud metalli ja kaunite täiuslike Akoya pärliterade kuju, neil on rikkalikud värvid ja täiuslike vormide sügavad varjundid.

Mikimoto ehetes on kasutatud ainult kõrgeima standardi väärismetalle. Mikimoto kasutab ainult naturaalseid Akoya pärleid – 100-st Akoya pärlist sobivad toote valmistamiseks kvaliteedi poolest vaid 3-5. Mikimoto ei kasuta katet – kõik pärlid on alati 100% looduslikud. Kõigi kaelakeede valmistamiseks kasutatakse ainult kõrgeima klassi siidniite.

Soetage kindlasti ainult Mikimoto originaalseid ehteid butiigist Time & Diamonds

BTD Jewelry

Movado Automatic 1881 – stiil ja funktsionaalsus.

Praegu on BTD Jewelry kollektsioonis üle 20 tuhande juveelehte, alates taskukohastest kuni ainueksemplaris loodud eksklusiivsete toodeteni. Järgides aktuaalseid trende, on meie disainerid loonud juveelehted, mis on saanud kõige nõutumaks tooteks Euroopas, Venemaal ja Skandinaavias.

Pakume eritellimusel valmistatud tooteid: iga meie juveelehe on täiesti uus idee, loodud isiklikult teile. Alustame alati tasuta konsultatsioonist, et teada saada teie soovid. Seejärel töötame hoolikalt iga detaili kallal, kuni kinnitate, et see on just see, mida vajate. Pärast seda teeme teile visandid. Meie toodete kvaliteet on laitmatu ja need võivad teenida teid terve elu, eriti kui on valmistatud mõne tähtpäeva või juubeli puhuks.

Kõik BTD Jewelry tooted vastavad rahvusvahelistele standarditele, metallide ja vääriskivide kõrgetele kvaliteedinõuetele. Kasutame ainult kvaliteetseid vääriskive ja metalle.

Kui teil on juba idee ja vajate abi millegi ainulaadse ja täiusliku loomisel, oleme siin, et teid aidata.

Movado Automatic 1881 – stiil ja funktsionaalsus.

MATTIOLI

Tänapäeva luksuse esindaja Mattioli paistab silma oma originaalse stiili poolest – klassikalisest modernseni -, mida eristavad Mattioli kuulsa kaelakee pehmed jooned. Kuulus kollektsioon Pazzle, mis võimaldab muuta toote värvigammat, on Mattioli disainerite loomingu tulemus. Kollektsioonil Pazzle on palju fänne kogu maailmas.