BTD24 tagab kauba maksimaalse kvaliteedi ja ehtsuse

Kõigil meie kelladel ja ehetel on tootja seerianumbrid.

Töö või materjali kvaliteediga seotud defektide ilmnemisel pakub BTD24 igale tootjalt ostetud tootele 1-2-aastast garantiid alates ostukuupäevast. Garantii hõlmab tootmis- ja materjalidefekte.

Selle garantii kohaselt parandatakse iga toode tasuta või asendatakse samaväärse tootega, kui defektis on süüdi tootja, või asendatakse sama firma samaväärse tootega.

Garantii ei kehti

  • Kaupade puhul, millega on tootja arvates valesti või hooletult ümber käidud
  • Kella veepidavust on rikutud sellega, et kellanupp on jäänud lõpuni keeramata või selle mudeli veepidavuse nõudeist ei ole kinni peetud.
  • Loomulikul teel kuluvad nahast või riidest kellarihmad.

Garantii põhireegel kehtib kellamehhanismi kohta.

Garantiihooldus on tasuta.

See tähendab, et kliendina on teil õigus nõuda kauba väljavahetamist, tasuta parandamist või maksumuse hüvitamist, osaliselt või täielikult, olenevalt konkreetsetest asjaoludest.

Garantii ei kata defekte, mis on põhjustatud kauba ebaõigest kasutamisest, reostusest või kahjulikest tingimustest.

  • Pärast ametlikku garantiiaega pretensioone ei rahuldata.
  • Toode võetakse garantiihooldusse ainult sel juhul, kui on olemas garantiihoolduse õigust kinnitav dokument, st täidetud pass, kus on kirjas toote mudel, ostmiskuupäev ja peal esindusettevõtte pitser.

Reegel ei kehti tasuliste remonditööde korral

Dokumentide puudumise või puudulike andmete korral toodet garantiihooldusse ei võeta!

Kõiki pretensioone võetakse vastu ainult kirjalikult. Pretensiooni peab klient kirjutama ettevõtte / poe nimele ja selles tuleb nimetada põhjused. Pärast seda saadetakse toode tootjale kontrollimiseks.

Garantiiremondi küsimustes kirjutage aadressile service@balticimports.ee

Tagastusõigus

Soovi korral saab e-poest ostetud kaubad tagastada. Tagastusõigus kehtib 14 kalendripäeva alates kauba kättesaamise kuupäevast, kui tegemist pole defektse tootega.

• Kauba tagastamiseks kirjutage tagastamise avaldus ja lisage sellele koos kaubaga saadud tšekk. Märkige kogus ja edastage kauplusse Time & Diamonds või Swarovski.

  • Võimaluse korral tagastage kaup originaalpakendis ja kõik sama tellimuse piires tagastatavad kaubad korraga. Kauba tagastamise otsesed kulud kannab klient.
  • Tagastatav kaup peab olema laitmatus korras, kasutamata ja kahjustamata.

Kui teil tekib tagastamise kohta küsimusi, kirjutage aadressile service@balticimports.ee

Rikutud või kahjustatud kaupa ei saa tagastada.